Chwała dziwkom Whores’ Glory

Obejrzenie tego filmu jest niemożliwe. Jego źródło zostało usunięte. Jeśli masz chwilę czasu możesz odszukać nowe i je doddać. Inni użytkownicy będą Ci za to wdzięczni.

Brak źródeł

Ocena 6.5/10 (7754 głosów)

Trzy kraje, trzy języki, trzy religie i jedna, najstarsza profesja świata – prostytucja. W Tajlandii prostytutki czekają na klientów za szklanymi weneckimi lustrami, w których zalotnie przeglądają się, nie widząc kto je ogląda. Mizdrzą się, jakby brały udział w konkursie na miss prostytutek. W Bangladeszu mężczyźni udają się do brudnych slumsów, gdzie tanie kobiety lekkich obyczajów realizują ich seksualne marzenia. Z kolei w Meksyku dziwki modlą się do Świętej Pani Śmierci, aby ta uchroniła je od nieszczęść i zguby. "Chwała dziwkom" to trzecia (po "Megacities" i "Śmierci człowieka pracy") część filmowej trylogii Michaela Glawoggera, w której reżyser zgłębia tajniki „najstarszego zawodu świata”. Film ilustruje znakomita ścieżka dźwiękowa z utworami m.in. PJ Harvey, Tricky’ego, CocoRosie oraz Antony & The Johnsons.

Obsada

Twórcy: Michael Glawogger
Rok produkcji: 2011
Czas trwania: 119 min.

Ten film ma 8 komentarzy.

W duskusjach biorą udział zalogowani użytkownicy.

Sprawdź co daje Ci rejestracja? Zaloguj się.

co tu dodac , byłem w wielu krajach ,zaliczyłem setki burdeli ale takich brzydkich dziwek to nie widziałem nigdzie :-)

stacho Lipiec 26th, 2012, 17:07

no nie ma to jak na iptaku pochwalic sie swoim osiągnieciami seksualnymi. Musisz być strasznie beznadziejny skoro korzystasz z wielu burdeli ( nie mówie już w Polsce , ale i na świecie) . jak byś nie zauwazył komentować nalezy film , a nie swoje podejscie do aktorek grajacych w filmie. Buractwo sie rozprzestrzenia widze . To straszne

karolina_aa3 Lipiec 27th, 2012, 23:07

uwielbiam koment karoliny zaje nic nie musze dopisywac,,,,eh

monicagorski@wp.pl Lipiec 29th, 2012, 13:07

Niestety panie kolego, kiepski z Ciebie gracz, jeśli spełniasz swoje fantazje seksualne w domach rozpusty za pieniądze. Cienki bolek jesteś.

Headowsky Sierpień 23rd, 2012, 15:08

punkt dla Headowskiego :) zgadzam się z komentarzem szanownego Pana :) Stacho tez nie powinien był tego durnego komentarza zamieszczać…nie ma się czym chwalić Stacho…ile miała najmłodsza???

mireczka Luty 14th, 2013, 21:02

stacho – szanuj kobiety bo kobieta cie urodziła !!! nie ważne ile ale jakie … ałłłłłłć

thaiser Maj 26th, 2013, 17:05

Burak napisał parę słów a Wy zamiast współczuć w ciszy to komentujecie hehe

robertoks Maj 30th, 2013, 23:05

bez komentarza…

123fox Lipiec 18th, 2014, 01:07
  • Kategorie:
  • Dokumentalny
  •