Egzorcyzmy Emily Rose Exorcism of Emily Rose, The

Źródło: CDA 4 CDA 0

Ocena 7.1/10 (143033 głosów)

Obejrzyj na stofilmow.pl    

Nastolatka Emily Rose staje się ofiarą ataku demonicznych mocy. Poddana egzorcyzmom umiera, a ksiądz, który je przeprowadzał zostaje oskarżony o zaniedbanie i, w konsekwencji, śmierć dziewczyny. W sądzie broni go sceptycznie nastawiona do całej sprawy prawniczka, która jednak w miarę odkrywania prawdy zaczyna sobie zdawać sprawę z istnienia potężnych nadprzyrodzonych sił.

Obsada

Twórcy: Scott Derrickson, Paul Harris Boardman
Rok produkcji: 2005
Czas trwania: 119 min.

Ten film ma 3 komentarzy.

W duskusjach biorą udział zalogowani użytkownicy.

Sprawdź co daje Ci rejestracja? Zaloguj się.

To jest oparte na faktach autentecznych na egzorcyzmach Anneliese Michel w Niemczech i tak samo skazano egzorcyste i rodzicow dziewczynki. Ogladalam film dokumentalny o Anneliese Michel i film rzeczywiscie mowi prawde o tym co sie stalo. Tytul filmu jest EGZORCYZMY ANNELIESE MICHEL – to jest polski film i mozna go znalezc na You Tube. Ten film cieszyl sie ogromna popularnoscia w USA (gdzie mieszkam) ale nigdy nie spodziewalam sie zobaczyc film dokumentalny, ktory byl tak bardzo podobny do rzeczywistosci. Niesamowite!!!

Dana Listopad 10th, 2012, 07:11

Uwielbiam ten film .*.* :D

Fafel Listopad 16th, 2012, 13:11

Jak ktoś lubi takie klimaty, to mocno polecam, bo film dobrze zrobiony i gra aktorska też na wysokim poziomie. Ja już parę razy obejrzałam:) 9/10

katepsyna Marzec 5th, 2014, 10:03
  • Kategorie:
  • Dramat
  • Horror
  •