• Egzorcyzmy Emily Rose / Exorci…
 • Egzorcyzmy Emily Rose

  Obejrzenie tego filmu jest niemożliwe. Jego źródło zostało usunięte. Jeśli masz chwilę czasu możesz odszukać nowe i je doddać. Inni użytkownicy będą Ci za to wdzięczni.

  Źródło:

  7.1 w serwisie filmweb.

  Nastolatka Emily Rose staje się ofiarą ataku demonicznych mocy. Poddana egzorcyzmom umiera, a ksiądz, który je przeprowadzał zostaje oskarżony o zaniedbanie i, w konsekwencji, śmierć dziewczyny. W sądzie broni go sceptycznie nastawiona do całej sprawy prawniczka, która jednak w miarę odkrywania prawdy zaczyna sobie zdawać sprawę z istnienia potężnych nadprzyrodzonych sił.

  Film z 2005 roku.

  Ten film ma 3 komentarzy.

  W duskusjach biorą udział zalogowani użytkownicy.

  Sprawdź co daje Ci rejestracja? Zaloguj się.

  To jest oparte na faktach autentecznych na egzorcyzmach Anneliese Michel w Niemczech i tak samo skazano egzorcyste i rodzicow dziewczynki. Ogladalam film dokumentalny o Anneliese Michel i film rzeczywiscie mowi prawde o tym co sie stalo. Tytul filmu jest EGZORCYZMY ANNELIESE MICHEL – to jest polski film i mozna go znalezc na You Tube. Ten film cieszyl sie ogromna popularnoscia w USA (gdzie mieszkam) ale nigdy nie spodziewalam sie zobaczyc film dokumentalny, ktory byl tak bardzo podobny do rzeczywistosci. Niesamowite!!!

  Dana Listopad 10th, 2012, 07:11

  Uwielbiam ten film .*.* :D

  Fafel Listopad 16th, 2012, 13:11

  Jak ktoś lubi takie klimaty, to mocno polecam, bo film dobrze zrobiony i gra aktorska też na wysokim poziomie. Ja już parę razy obejrzałam:) 9/10

  katepsyna Marzec 5th, 2014, 10:03
 • Kategorie: