• Hobbit Niezwykła podróż The Hobbit An Unexpected...
 • Hobbit Niezwykła podróż The Hobbit An Unexpected Journey

  Obejrzenie tego filmu jest niemożliwe. Jego źródło zostało usunięte. Jeśli masz chwilę czasu możesz odszukać nowe i je doddać. Inni użytkownicy będą Ci za to wdzięczni.

  Brak źródeł

  Ocena 0/10 ( głosów)

  Pierwszy z filmowej trylogii - opartej na ponadczasowym arcydziele "Hobbit, czyli tam i z powrotem" autorstwa J.R.R. Tolkiena - "Hobbit: Niezwykła podróż" podąża śladami Bilbo Bagginsa, który wyrusza na epicką wyprawę by odzyskać legendarne królestwo Krasnoludów i pokonać smoka Smauga. W drodze Hobbit nie tylko odkryje w sobie odwagę i pomysłowość, ale zdobędzie też pierścień, który wpłynie na losy całego Śródziemia. "Hobbit: Niezwykła podróż" to największe wydarzenie filmowe od czasu ekranizacji serii "Władca Pierścieni".

  Obsada

  Twórcy:
  Rok produkcji:
  Czas trwania: min.

  Ten film ma 2 komentarzy.

  W duskusjach biorą udział zalogowani użytkownicy.

  Sprawdź co daje Ci rejestracja? Zaloguj się.

  Nawet fajny film , tylko dużo gadania , mało akcji . A najlepiej to spisał się grą aktorską Manu Bennett jako przywódca orków blady Azog , a reszta (z wyjątkiem elfów i smoka Smauga) , to jedna wielka chała , a nawet już Bilbo Baggins był lepszy od tych wszystkich krasnoludów , goblinów i nawet od Golluma . Ale ogólnie to bardzo dobry film , polecam .

  thepaleazog171 Sierpień 31st, 2013, 21:08

  10/10 swietny filmek

  musli Czerwiec 29th, 2015, 18:06