• Ile waży koń trojański?
 • Ile waży koń trojański?

  Obejrzenie tego filmu jest niemożliwe. Jego źródło zostało usunięte. Jeśli masz chwilę czasu możesz odszukać nowe i je doddać. Inni użytkownicy będą Ci za to wdzięczni.

  Brak źródeł

  Ocena 0/10 ( głosów)

  Film o przenoszeniu się w czasie, teleportacji do PRL-u i miłości ponadczasowej. Nowa fantastyczna komedia Juliusza Machulskiego – kultowego reżysera "Seksmisji", "Vabanku" i "Kilera". Zosia jest kobietą szczęśliwą. Wyszła drugi raz za mąż, razem z Kubą – mężczyzną idealnym – wychowują Jej córkę z pierwszego małżeństwa. Co prawda w okolicy plącze się jeszcze były mąż, jednak nic nie jest w stanie zakłócić rodzinnego szczęścia. Zosia myśli tylko o jednym: czemu nie spotkała Kuby wcześniej? A gdyby tak udało się… cofnąć czas? "Ile waży koń trojański?" to komedia fantastyczna w każdym tego słowa znaczeniu. Obsada złożona z młodych polskich aktorów i mistrzowska ręka Juliusza Machulskiego tworzą dzieło bardzo zabawne, mądre i przede wszystkich urzekające czarem dawnych lat. Film godny polecenia wszystkim, którzy cenią twórczość reżysera i mają chwilkę na niesamowitą podróż... w czasie.

  Obsada

  Twórcy:
  Rok produkcji:
  Czas trwania: min.

  Ten film ma 4 komentarzy.

  W duskusjach biorą udział zalogowani użytkownicy.

  Sprawdź co daje Ci rejestracja? Zaloguj się.

  Komedia ? tak ,ale nie fantastyczna tylko byle jaka i daleko jej do poprzednich filmów

  giniol58 Czerwiec 27th, 2013, 19:06

  podobał mi sie

  basia.p Sierpień 10th, 2013, 22:08

  Nic szczegolnego,Machulski sie nie wysilil …6.5/10

  123fox Październik 31st, 2013, 22:10

  jak się ukradło Marcinowi Wolskiemu „Matriarchat” to powstała przebojowa „Seksmisja”. Jak się wysiliło własny wątły móżdżek to mamy żenadę jak scena w wagonie WARS z malarzem kominów i gościem w mundurze (pewnie oficer prowadzący tego pierwszego)

  szamanka Czerwiec 5th, 2014, 14:06
  

 • blues