• Maczeta Machete
  • Maczeta Machete

    Obejrzenie tego filmu jest niemożliwe. Jego źródło zostało usunięte. Jeśli masz chwilę czasu możesz odszukać nowe i je doddać. Inni użytkownicy będą Ci za to wdzięczni.

    Brak źródeł

    Ocena 6.5/10 (80530 głosów)

    Robert Rodriguez, reżyser kultowych przebojów "Sin City" i "Desperado", najlepszy przyjaciel Quentina Tarantino, przedstawia najnowszy film, w którym sprawdza się stare klingońskie przysłowie: „Zemsta najlepiej smakuje na zimno”. Tytułowy mściciel i mistrz w posługiwaniu się bronią sieczną (Danny Trejo), to pochodzący z Meksyku agent federalny, ukrywający się w Stanach Zjednoczonych. Skorumpowany senator (Robert De Niro), który wykorzystuje go do własnych celów, popełnia życiowy błąd – oszukany i rozjuszony Maczeta wkracza do akcji z zabójczym rozmachem. Bo kiedy wnerwisz faceta, który nie ma nic do stracenia, musisz liczyć się z ostrymi konsekwencjami.

    Obsada

    Twórcy: Ethan Maniquis, Robert Rodriguez, Álvaro Rodríguez
    Rok produkcji: 2010
    Czas trwania: 105 min.

    Ten film ma 3 komentarzy.

    W duskusjach biorą udział zalogowani użytkownicy.

    Sprawdź co daje Ci rejestracja? Zaloguj się.

    Niecodzienny,niefrasobliwy,zaskakujący na każdym zakręcie..ze o ekstra obsadzie nie wspomnę. Kawał dobrego oldschoolowego kina akcji..fani Tarantina będą wielce usatysfakcjonowani tą ucztą:)..tylko nie proście o dokładkę, to więcej niz dacie rade przeżuc:)))

    abigale Wrzesień 9th, 2013, 21:09

    Mocny i zarazem zabawny film akcji z dobrą fabułą. Nie sama jatka, nie same przekleństwa.

    artstraczynski Wrzesień 10th, 2013, 23:09

    Dosyc dobry 7.5/10.

    123fox Październik 21st, 2013, 22:10
  • Kategorie:
  • Akcja
  • 

  • blues