Sidła śmierci Thing Below, The

Obejrzenie tego filmu jest niemożliwe. Jego źródło zostało usunięte. Jeśli masz chwilę czasu możesz odszukać nowe i je doddać. Inni użytkownicy będą Ci za to wdzięczni.

Brak źródeł

Ocena 2.8/10 (120 głosów)

Wiele nieznanych i tajemniczych stworzeń czyha w głębiach oceanów. Naukowcy zdołali potwierdzić i udokumentować istnienie wielu z nich, ale w "Sea Ghost", nowa, śmiertelnie niebezpieczna istota została obudzona po stuleciach spędzonych w stanie uśpieniana na dnie oceanu. Członkowie załogi ratunkowej, którzy po otrzymaniu sygnału alarmowego przybyli na platformę wiertniczą, odkryli tam obecność obcej istoty, która zostawia po sobie ślady krwawego zniszczenia. I w tej chwili zaczyna się morderczy wyścig z czasem i stworzeniem, które pragnie tylko ich śmierci. Pełen napięcia thriller, przypomina gorszą wersję filmu James'a Cameron'a "The Abyss, The Thing Below", należącego do klasyki filmów o śmiertelnie niebezpiecznych potworach zamieszkujących morza i oceany.

Obsada

Twórcy: Jim Wynorski, Keith Shaw, William Langlois, Raul Inglis
Rok produkcji: 2004
Czas trwania: 90 min.

Ten film ma 5 komentarzy.

W duskusjach biorą udział zalogowani użytkownicy.

Sprawdź co daje Ci rejestracja? Zaloguj się.

Nikomu nie polecam tego filmu, nudny, ciągnie się, nieoryginalny, słabe efekty specjalne.

RokkyelRockey Lipiec 16th, 2012, 15:07

Totalna porazka , Jedno wielkie dno . Nie polecam !!

FantaTwist Lipiec 27th, 2012, 16:07

nuda!!!!!!!!!!!!!

gandalf Wrzesień 28th, 2012, 19:09

totalna beznadzieja….

vangool Listopad 19th, 2012, 13:11

film kategorii sci fi jak na Kanade wow………. przerwalem ogladanie jak nastąpilo skażenie statku… może ktoś daje radę dalej

theliam Czerwiec 4th, 2013, 21:06