4 miejsca, gdzie warto urządzić konferencję w Bolesławcu

4 miejsca, gdzie warto urządzić konferencję w Bolesławcu

2023-07-19 1 przez admin

Organizacja konferencji to wyzwanie pod wieloma względami. Wybrany przez nas obiekt musi spełniać liczne wymagania, aby całe wydarzenie finalnie można było uznać za udane. Jeśli rozglądasz się za miejscem, które spełniłoby wszystkie wymagane przez Ciebie warunki, rzuć okiem na poniższe zestawienie. Powinno ono pomóc Ci w podjęciu odpowiedniej decyzji.

Wśród zieleni czy w środku miasta?

Liczne restauracje w Bolesławcu sprawiają, że poszukujący idealnego miejsca na konferencję, mają w czym wybierać. Jedna z ciekawszych mieści się w Hotelu Garden, ekskluzywnym, trzygwiazdkowym hotelu. Urokliwa, spokojna okolica i otoczenie pełne zieleni i kwiatów to tylko kilka z wielu atutów tego miejsca. Niewątpliwym plusem jest lokalizacja hotelu. Leży on blisko centrum Bolesławca, co znacznie ułatwia komunikację. Dla przyjezdnych gości nie bez znaczenia będzie także bliskie sąsiedztwo autostrady A4 oraz granicy z Niemcami i Czechami. Wszystko to sprawia, że Hotel Garden jest propozycją godną rozważenia.

 

Poczujesz się jak w domu

Hotel Garden Bolesławiec i Hotel Centrum Bolesławiec to oczywiście nie jedyne miejsca godne uwagi. W sytuacji, gdy nie zależy nam na lokalizacji w bezpośrednim sąsiedztwie miejskich zabudowań, dobrą opcją jest trzygwiazdkowy Hotel Protea. Jest to kompleks hotelowy usytuowany w cichej i przytulnej okolicy, nieopodal trasy na Zieloną Górę. Rosnące dookoła stare dęby pomogą się zrelaksować nawet najbardziej zapracowanym gościom. Najlepszą rekomendacją jest fakt, że do hotelu cyklicznie powracają liczni goście z Polski i z zagranicy. Na zakwaterowanych czeka tradycyjna polska kuchnia serwowana w hotelowej restauracji Chata myśliwska. Z myślą o gościach biznesowych przygotowana została sala multimedialna wyposażona w rzutnik, nagłośnianie i miejsca dla około 50 osób.

 

konferencja w Bolesławcu

Sale konferencyjne na każdą okazję

Dobrą opcją jest także Hotel Ibis Styles Bolesławiec. To nowoczesny hotel należący do renomowanej sieci. Do dyspozycji gości oddaje gustownie urządzone pokoje, dobą restaurację oraz jedyną w mieście kręgielnię. Hotel Ibis to dobra opcja dla wszystkich tych, którzy wiedzą, że organizowana przez nich konferencja będzie naprawdę liczna. Hotel zapewnia aż 4 sale konferencyjne! Niewątpliwym jego walorem jest bezpośrednie przejście do aqua parku „Orka” i usytuowanie w sercu miasta.

Cisza i spokój przede wszystkim

Jeżeli z różnych przyczyn lepiej byłoby, gdyby konferencja odbywała się w samym sercu miasta, miejscem godnym polecenia jest Hotel Centrum Bolesławiec. Ciche, przestronne i klimatyzowane w środku tętniącego życiem miasteczka to wizytówka, jaką nie może się pochwalić wiele innych obiektów tego typu. Goście, z pewnością docenią podziemny parking oraz doświadczony, profesjonalny personel. W takich warunkach uczestniczenie w spotkaniach biznesowych i szkoleniach staje się przyjemnością, a nie obowiązkiem do wypełnienia.

Jak widać, Bolesławiec obfituje w liczne godne polecenia hotele. Który z wymienionych wybrać? Rozważ swoje potrzeby i podejmij decyzje, która należy przecież do Ciebie, jak np. średniowieczne zamki. Zapraszamy!