Jak wyrazić miłość ukochanej?

Jak wyrazić miłość ukochanej?

2023-05-25 1 przez admin

Miłość można wyrażać na wiele sposobów. Jedną z najpopularniejszych metod jest oczywiście wręczanie prezentów. Co wybrać, by druga połówka poczuła się doceniona i wyróżniona?

Oryginalny pomysł na prezent 

Kobiety zdecydowanie lubią biżuterię, więc często ją dostają. Dlatego niektórym panom może wydawać się, że jest to za mało oryginalny pomysł i że pójdą na łatwiznę, idąc do jubilera. Nic z tych rzeczy! Jeśli zależy nam na unikatowym prezencie, to zdecydowanie powinniśmy szukać wśród pięknych i rzadkich ozdób, takich jak puzderko złote. Jest to nieco zapomniany dodatek, który pozwala nosić na szyi zdjęcie na przykład ukochanego, zamknięte w gustownym serduszku, owalu lub innym kształcie gustownego wisiora. 

Biżuteria w stylu vintage 

Eleganckie, złote i srebrne, zdobione na przeróżne sposoby według mody z różnych epok – puzderka występują w filmie i literaturze nader często. Zwykle są to utwory romantyczne, często sprzed stu czy więcej lat. Kojarzą się z pięknymi sukniami, dworami, tajemnicami i miłosnymi historiami. Nic dziwnego, że prawie każda kobieta chciałaby mieć taki drobiazg w swojej szkatułce, a rzadko która je posiada. Dlatego szukając wyjątkowego upominku dla ukochanej, warto wręczyć jej właśnie złote puzderko, najlepiej ze swoim zdjęciem w środku. 

Odpowiednie dodatki 

Jeśli chcemy mieć duży wybór wśród eleganckich i misternie wykończonych dodatków, powinniśmy zajrzeć na stronę sklepu Zeccoro. Tam, oprócz delikatnych i uroczych puzderek, znajdziemy też złoty łańcuszek 585, który pozwoli na stworzenie idealnego kompletu razem z wisiorem. Taki zestaw będzie można wręczyć jako biżuterię gotową do noszenia na szyi, bez potrzeby dokupywania innych elementów. Tak uzupełniony prezent możemy śmiało podarować żonie, narzeczonej, czy dziewczynie na rocznicę, urodziny, czy nawet bez okazji. 

miłość

Warto zapytać o radę 

Nie tylko kształt puzderka ma znaczenie! Należy pamiętać, że wybór odpowiedniego łańcuszka też jest ważny. Dobrze jest przyjrzeć się rodzajowi i grubości splotu, by kupić odpowiedni. W tej kwestii zawsze można spytać o radę przyjaciółkę, siostrę, czy mamę ukochanej, które na pewno ochoczo pomogą. 

Dla kogo jest biżuteria w starym stylu? 

Biżuterię o charakterze old fashion chętnie zakładają kobiety lubiące ubierać sukienki, długie płaszcze, kapelusze, stroje vintage różnego rodzaju. Do takich stylizacji puzderko na łańcuszku będzie pasowało bardzo efektownie. Jednak nie jest to jedyna opcja noszenia retro ozdób. Świetnie sprawdzają się połączenia tego typu biżuterii z nowoczesnym ubiorem, jak zestaw koszulka i jeansy. Dlatego nie trzeba rezygnować z romantycznych dodatków, gustując we współczesnym sposobie ubierania się. Co więcej – połączenia stare plus nowe są bardzo modne! 

To będzie udany prezent! 

Jeśli szukamy idealnego prezentu dla ukochanej kobiety, to trudno o lepszy pomysł niż romantyczna biżuteria retro. Sprawdź, jakie propozycje dla miłośników old fashion przygotował sklep Zeccoro. Pamiętaj też o dobraniu łańcuszka do złotego wisiora, by prezent był kompletny i gotowy do założenia. W ten sposób stworzysz niepowtarzalny upominek, który na pewno ukochana doceni.