Sztuka oszczędzania na wakacjach, czyli dlaczego warto wybrać last minute?

Sztuka oszczędzania na wakacjach, czyli dlaczego warto wybrać last minute?

2023-05-10 1 przez admin

Z utęsknieniem czekasz na wakacje? Nic dziwnego – dla wielu osób 2-3 tygodnie urlopu to jedyny czas w roku, kiedy mogą naprawdę wypocząć. Rosnące ceny wszystkiego nie ułatwiają tego zadania. Jeśli obawiasz się, że wakacyjna podróż przekroczy Twoje możliwości finansowe, poszukaj ofert last minute. To najlepszy sposób na to, aby pojechać na wymarzony urlop, nie nadwyrężając przy tym domowego budżetu.

 

Niższy koszt – oszczędzisz nawet 75%

Największą zaletą wyjazdów typu last minute jest oczywiście cena, która bywa nawet o 75% niższa względem pierwotnej ceny katalogowej. To zatem doskonała opcja dla osób, które marzą o wycieczce zagranicznej do ciepłych krajów, ale nie mogą sobie na nią pozwolić ze względów finansowych. Obniżka wynosząca aż kilkadziesiąt procent znacznie zwiększa szanse na spełnienie tego marzenia. Wyprawa „na ostatnią chwilę” ze sprawdzonym tour operatorem, takim jak Coral Travel, pozwala osobom mniej zamożnym odwiedzić miejsca, jakich prawdopodobnie nie mogłyby one zobaczyć w innych okolicznościach.

last minute

Gwarancja stałej ceny

Atutem tego rozwiązania jest ponadto gwarancja stałej ceny. Biuro podróży nie może zmienić kosztów wycieczki w czasie krótszym niż 21 dni przed wyjazdem. Oferty last minute pojawiają się zazwyczaj na kilka dni przed wylotem. To sprawia, że przelot, noclegi w hotelu oraz inne atrakcje (jeśli oferta je zawiera) są już opłacone, a koszt podróży pozostaje bez zmian.

Bogata oferta wycieczek

Wycieczka last minute w Turcji, Grecji, a może Egipcie – na jaki kierunek masz ochotę? W ofercie wyjazdów „na ostatnią chwilę” znajdziesz propozycje wakacji w różnych częściach świata – nie tylko w krajach Europy, ale również całkiem egzotycznych destynacjach. To szansa na podróż w dobrej cenie w najdalsze zakątki globu. Możesz więc regularnie odwiedzać kolejne kraje z listy marzeń.

last minute

 

Pewność wyjazdu

Wyjazd last minute wiąże się z brakiem ryzyka odwołania wyjazdu. Zdarza się, że niektóre wycieczki nie cieszą się popularnością wśród kupujących. Bywa, że w takich sytuacjach organizator odwołuje podróż, co wcześniej zastrzega sobie w umowie. Decydując się na wyjazd „na ostatnią chwilę”, masz pewność, że wymarzona wycieczka na pewno się odbędzie i nic nie pokrzyżuje Twoich wakacyjnych planów.

Komfort podróżowania bez zmartwień

Kupując wycieczkę last minute w Coral Travel, zyskujesz ofertę, która niczym nie różni się od wyjazdów dostępnych jeszcze kilka tygodni temu w normalnej cenie. Bardzo często są to oferty all inclusive lub przynajmniej propozycje z wyżywieniem. To zatem świetna opcja dla osób, które oczekują od biura podróży kompleksowej organizacji i z różnych przyczyn nie chcą bądź nie mogą samodzielnie zająć się organizowaniem wyjazdu.

Decydując się na to rozwiązanie, masz pewność, że po przylocie na miejsce będzie na Ciebie czekał komfortowy pokój w hotelu bądź pensjonacie, smaczny posiłek, a być może nawet lokalne wycieczki. Masz też gwarancję, że organizator odwiezie Cię z lotniska do hotelu, a w dniu zakończenia urlopu odwiezie z powrotem na samolot.