Co podarować na parapetówkę? Podpowiadamy!

Co podarować na parapetówkę? Podpowiadamy!

2023-02-01 1 przez admin

Świętowanie kupna mieszkania to znakomita okazja do sprezentowania organizatorom imprezy czegoś wyjątkowego. Nie musi przy tym być to coś drogiego, wręcz przeciwnie – upominek może być symboliczny. Co będzie strzałem w dziesiątkę? Parapetówka to jedna z najprzyjemniejszych imprez w naszym życiu. Wiąże się z celebracją ważnego wydarzenia, jakim jest zakup własnego mieszkania bądź domu. Jakie prezenty ucieszą gospodarzy? Co warto im kupić, a co będzie nietrafionym pomysłem? Lepszym rozwiązaniem będzie podarek praktyczny, czy ozdoba do wnętrza? A może kupić im coś zupełnie niezwiązanego z aranżacją?

Co kupić na parapetówkę? 

W sieci można trafić na wiele podpowiedzi dotyczących upominków na parapetówkę. Świadczy to o dużym zainteresowaniu zaproszonych, a także o dylemacie związanym z prezentem. Zazwyczaj wiąże się on z tym, że po zakupie oraz urządzeniu mieszkania właściciele mają już większość potrzebnych przedmiotów. Jakkolwiek zestaw kieliszków do konkretnego typu alkoholu albo inny praktyczny gadżet prędzej czy później się przyda, dekoracja może się nie sprawdzić. Nie zawsze wpasujemy się w gust gospodarzy, prócz tego mogą mieć już wystarczającą ilość obrazków czy figurek. Ponadto mogą czegoś nie używać, więc będzie się im kurzyło czy w inny sposób zabierało miejsce. parapetówkę

Prezenty na parapetówkę – praktyczne czy ładne? 

Osoby, które wybierają się na parapetówkę, często nie wiedzą, na co się zdecydować. Czy upominek ma być funkcjonalny, czy może lepszy będzie praktyczny? Na szczęście nie trzeba dzisiaj dokonywać takich wyborów, gdyż przybywa przedmiotów łączących w sobie obie cechy. Zastawa stołowa może idealnie pasować do wystroju salonu czy jadalni. Czajnik, pojemniki na przyprawy albo kuchenny młynek również można dobrać do aranżacji. 

Inne rozwiązanie to zakup produktu w zupełnie innym kolorze bądź stylu. Zestaw radośnie kolorowych kubków doda przytulności nawet kuchni urządzonej w szarościach. Z kolei imbryczek czy kawiarka stylizowana na akcesorium z dawnych lat sprawi, że przygotowywanie kawy lub herbaty stanie się nie prozaiczną czynnością, a rytuałem. 

Gdzie kupić upominek na parapetówkę? 

Wiele współczesnych sklepów oferuje klientów mnóstwo pomysłów na prezenty. Można w nich znaleźć inspiracje podarunków na przeróżne okazje, w tym właśnie na parapetówkę. W zależności od tego, czy świeżo upieczeni właściciele mieszkania to bliscy, czy znajomi, upominek może być skromny albo bardziej okazały. W pierwszej sytuacji egzamin zda np. roślina doniczkowa (jeśli lubią kwiaty), w drugiej – praktyczny przedmiot wysokiej jakości. Przykładowo, na stronie Radochygospochy.pl można wyszukać ładny serwis obiadowy. Będzie długo służył obdarowanym, a poza wspomnianą funkcją ucieszy oczy. Starannie wykonany, w przyjemny dla wzroku wzór, stanie się podarunkiem gustownym i świadczącym o sympatii, którą goście darzą gospodarzy. 

Warto zajrzeć na stronę sklepu nie tylko przed parapetówką. Marka ma wiele ciekawych produktów, które sprawdzą się w każdym mieszkaniu, włącznie z własnym. 

Warto też pamiętać, że na imprezę zabieramy świetny nastrój oraz życzenia dla zapraszających. Niech im się dobrze mieszka w wymarzonym gniazdku!